100% natūralus rankų darbo muilai su eteriniais aliejais!

 


Mano muiliukai pagaminti su džiaugsmu, meile ir atidumu. Jie ne tik kokybiškai prausia, bet yra švelnūs odai ir draugiški aplinkai.
        01
03        Savo muilus gaminu tik iš augalinių aliejų ir nauduoju tik augalinės kilmės žaliavas, tokias kaip: pieną, medų, avižas, vaisius. Kiekvienas gabalėlis prisotintas įvairiomis veikliosiomis medžiagomis: eteriniais aliejais, kosmetiniais moliais, ožkos pienu ir medumi, vaistažolėmis ir prieskoniais.
Muilai pagaminti naudojant tradicinį šaltąjį procesą, kurio ypatumo dėka jame lieka apie 10-15% augalinio glicerino (industriniame muile, gaminamame karštuoju būdu, glicerino nebelieka). 5-10% nesaponifikuotų (nepaverstų į muilą) aliejų, suteikia rankų darbo muilui ypatingo švelnumo ir odai maitinančių savybių.    02
 05   Muiluose nėra jokių sintetinių medžiagų, kvapų, dažų, kietintoju, konservantų, putojimą gerintojų ir mineralinių aliejų. Kiekvieno muilo sudėtį galite rasti mano internetinėje parduotuvėje. Spalva ir tekstūra išgauta vaistažolių, prieskonių ir kosmetinių molių , natūralių pigmentų pagalba.
Kiekvienas muiliukas gaminamas ir pjaustomas rankomis, su meile ir atidumu, todėl kiekvienas gabalėlis yra individualus ir unikalus savo forma ir raštu. Dėl to, kad muilas pjaustytas rankomis, gabalėlių svoris gali šiek tiek skirtis.   04

 


Sveikos odos paslaptis - natūralus rankų darbo muilas!